میز اداری

میز اداری و انواع آن در کاربرد های مختلف!

میز ها در هر فضایی دیده میشوند و برای هر کسی مهم هست که میزی که بر روی آن مشغول فعالیت خود میشود (کار-مطالعه-طراحی-بازی و..) ملاک ها و ویژگی های مورد علاقه اش را داشته باشد و باعث آرامش و راحتی حین فعالیت شود.همچنین موارد استفاده از میزها با یکدیگر فرق میکند و این باعث تفاوت در نوع ظاهر و طراحی آن ها میشود برای نمونه میز مدیریت یک شرکت یا سازمان با یک میز تحریر در اتاق خواب متفاوت است به خاطر محدودیت فضا در اتاق خواب میز تحریر ممکن است کوچک تر باشد یا میز مدیریت که فضای بیشتری برای قرار گرفتن وسایل داخل آن در نظر گرفته شود.

پس مورد مهمی که باید حواسمان باشد انتخاب میز مناسب در هر محیط هست،هر کدام از این محصولات محبوب که در همه جا هستند علاوه بر نیازی که برطرف میکنند باید از دوام و زیبایی مخصوصی نیز بهره مند باشد.در نوین دکور سعی میشود علاوه بر میز اداری استاندارد محصولاتی نوآورانه و با کارآیی بیشتر و به روز نیز تولید شود و شما مشتریان عزیز میتوانید از میان طرح و مدل های گوناگون در هر کاربری و سبک های مختلف محصول منتخب خود را بررسی دقیق و انتخاب کنید.

در ادامه شما میتوانید انواع میز اداری در کاربری های مخصوص آن را مشاهده و بررسی کنید.

برای مشاهده بیشتر کلیک کنید

میز مدیریت نوین دکور

میز مدیریت نوین دکور در طرح و مدل های مختلف و طیف رنگی متنوعی طراحی و تولید میشود ، نکته مهم در هنگام بررسی میز مدیریت مناسب ، الهام بخش و لوکس بودن آن است که باید شکوه و عظمت مختص خود را در نگاه اول داشته باشد . در قدم بعد علاوه بر رعایت نکات زیبایی شناسی باید قوانین ارگونومیک در طراحی آن نیز رعایت شده باشد و به نحوی که بعد از ساعتها استفاده از نشستن پشت آن لذت ببریم و برایمان دلپذیر باشد.

این دسته از محصولات میتوانند به صورت کامل (البته به غیر از یراق) از ورق ام دی اف یا چوب طبیعی ساخته شوند و یا ترکیبی از پایه های آلومینومی با ورق ام دی اف و چوب باشند که در سبک های کلاسیک و مدرن و مینیمال طراحی و تولید میشوند.نکاتی که بر جذابیت این دسته از میز اداری اضافه میکند استفاده از کشو های مخصوص و یراق های متفاوت با سایر میزها است.


میز کارشناسی یا معاونت نوین دکور

میز کارشناسی یا معاونت که مخصوص نیروهای کاری ، کارمندان و معاونان هر اداره ، شرکت ، سازمان و ارگان است از لحاظ فنی معیار های بیشتری باید داشته باشند زیرا در طول روز بیشترین استفاده از آنها میشود به همین خاطر مهم هستند ، در این دسته از میز ها باید فضای سطحی بیشتری برای قرار گیری تعداد زیادی وسایل مختلف در نظر گرفته شود و مهم هست که کارمندان با نظم زیادی به کارهای روزمره خود برسند پس قرار گیری کشو های مختلف در آن الزامی است و همچنین محلی برای جمع آوری و منظم کردن انواع کابل ها بر روی سطح میز در نظر گرفته شده است.

این دسته از میز ها در اشکال و الگو های مختلفی نیز طراحی و تولید میشوند:
Uشکل
L شکل
و همچنین میزهای کرنر (در کنج اتاق و یا فضا قرار میگیرند).


میز پذیرش ، منشی یا کانتر نوین دکور

میز پذیرش که ممکن است با اسامی دیگری مانند میز منشی ، میز کانتر در محیط های مختلف اداری ، تجاری یا درمانی مثل هتل ، شرکتها ، مطب و کلینیک یا رستوران ها دیده شوند اولین عضو از مبلمان یا دکوراسیون شماست که مورد توجه افراد مختلف قرار میگیرد به همین دلیل اهمیت قابل توجهی دارند و همچنین علاوه بر زیبایی باید آسایش و راحتی در زمان انجام کار برای کارمندان نیز فراهم کند.

فراوانی در الگو های مختلف با متریال مختلف در این دسته از محصولات بسیار بالا است و نکته خیلی مهم در انتخاب میز پذیرش زیبایی آن میباشد.طرح و الگوهای این محصولات در سبک های کلاسیک ، مدرن ، فانتزی و مینیمال(طراحی به صورت اشکال ساده هندسی) تولید میشود که در این جهت شما میتوانید در صورت پیدا نکردن طرح مورد نظر خود در میان مدل های مختلف در وب سایت نوین دکور ، میز پذیرش اختصاصی خود را با توجه به بودجه خود و با متریال مد نظر به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی سفارش دهید.


میز کار گروهی (groupwork table) نوین دکور

گاهی نیاز هست تا کارمندان یا اعضای یک تیم در سازمان یا شرکت برای شروع یک پروژه ، بررسی مسائل گروهی یا جلسات کاری خود دائم در تعامل و هم صحبتی با همدیگر باشند و نیاز هست که در دسترس هم نیز باشند ، در این مواقع ارزش میز کارگروهی خود را نشان میدهد. این دسته از محصولات برای این منظور طراحی و تولید میشوند که افراد در هنگام استفاده از آن در قالب تیمی یکپارچه مسئولیت های خود را در راحت ترین وضعیت ممکن به نحو احسن انجام دهند.

از ویژگی های فنی ایجاد شده برای این محصولات ایجاد حجاب هایی برای دادن حس حریم خصوصی و قرار گرفتن سیستم دسته بندی انواع کابل ها و در نظر گرفتن گیره هایی در زیر و کنار میز برای دسته بندی پریز های برق یا کابل های شارژ و غیره.. میباشد.


میز کنفرانس و جلسات نوین دکور

در هر اداره و سازمان یا شرکتی برای برگزاری جلسات ، همایش ها و یا عقد قرار دادهای مهم با حضور شریکان ، نمایندگان و یا افراد مربوط نیاز به فضای بزرگ و مناسبی است که این فضای بزرگ نیازمند میزی بزرگ میباشد که افراد بتوانند به راحتی در کنار یکدیگر به مذاکره و گفت و گو بپردازند. میز کنفرانس و میز جلسات برای این منظور طراحی و تولید میشود این دست از محصولات در شکل و الگو های مختلف مستطیل ، بیضی ، مربع و با متریال و مواد سازنده ترکیبی ساخته میشوند که امکان جدا سازی و جمع آوری یا گسترش آنها نیز فراهم است.

در این راستا نوین دکور برای راحتی در انتخاب این امر مهم برای سازمان ها و شرکتها علاوه بر قرار دادن طرح ها و مدل های متنوع این امکان را فراهم آورده تا مشتریان عزیز بتوانند طرح و رنگ مورد نظر خود را با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس یا جلسات خود انتخاب نمایند.

میز مدیریت MD-02
میز مدیریت
میز کارشناسی ED-01
میز کارشناسی
میز پذیرش RD-01
میز پذیرش (کانتر)
میز کارگروهی GW-01
میز کارگروهی
میز کنفرانس CT-01
میز کنفرانس و جلسه