کمد اداری و فایلینگ

انواع کمد اداری ، بررسی و سفارش در فروشگاه آنلاین نوین دکور!

در یک فضای کاری نظم حرف اول را میزند و تمامی کسب و کارهای حرفه ای این مورد را بطور جدی بررسی و برای بهبود آن در محیط کاری خود تلاش میکنند و بدنبال تجهیز فضایی اند که در آن هر موردی در سر جای خود و در کوتاه ترین زمان در دسترس باشند و همچنین بخاطر اینکه مدارک یا پرونده ها برای سازمانها و شرکتها مهم است نقش کمد های بایگانی و فایلینگ اداری پر رنگ میشود. انواع کمد های اداری علاوه بر افزودن به زیبایی دکوراسیون و مبلمان اداری ما نقش دسته بندی کردن و سازماندهی کردن لوازم یا ابزار ما را نیز بر عهده دارند.

کمد فایل و بایگانی :

این دسته از محصولات میتوانند در اندازه های متفاوتی بر حسب نیاز طراحی و تولید شوند ، محبوب ترین آنها کمد های فایل اند که کنار یا داخل میز های ما هستند که دارای تعداد سه یا بیشتری کشو است که از قفل مرکزی برای امنیت لوازم و مدارک داخل آن استفاده میشود. همچنین در اندازه های بزرگتر کمدهای با قد بلندتر برای قرار گیری زونکن ها و موارد دیگر نیز کاربرد دارند. حالا نوبت به شما است که کمد فایل و بایگانی مخصوص به محیط و فضای خودتان را در میان مدل های مختلف از نظر تعداد کشو ، اندازه ، نوع قفل ، نوع پایه و همچنین شکل و الگو انتخاب کنید.

کمد کتابخانه ، طبقه یا قفسه دیواری  :

کمد کتابخانه به گونه ای شخصی است ما در آنها به دلخواه خودمان کتابها یا لوازم تزئینی خود را میچینیم و جدا از زیبایی که به دکوراسیون ما میدهد باعث میشود با هر بار نگاه کردن به آن آرامش را دریابیم. انتخاب این محصول همانطور که گفته شد وابسته به سلیقه و روحیه شما است و مواردی که در خرید و انتخاب میتواند شما را کمک کند مانند:

اندازه : قطعا با توجه به شرایط و محیط خود میتوانید انتخاب کنید کمد شما در چه سایزی باشد و اینکه افقی یا عمودی باشد یا طبقه و شلف آن در چه اندازه ای قرار بگیرد.
سبک طراحی : برای سبک دکوراسیون مدرن کمد های فانتزی و برای سبک سلطنتی پیشنهاد میکنیم از کمد کلاسیک استفاده کنید.
متریال ساخت : همانند دیگر محصولات مبلمان اداری میتواند از ورق ام دی اف ، چوب طبیعی با تلفیق با شیشه و آلومینوم طراحی شود.
ترکیب رنگ: تنوع رنگ بالا و ترکیب آنها با یکدیگر نیز طیف وسیعی برای انتخاب رنگ و طرح در اختیار شما قرار میدهد.
و موارد دیگر مانند نحوه باز شدن درب ها ، تعداد و الگو چیده شدن طبقات در آن.

کمد رختکن و کمد کارکنان :

فضایی برای قرار گرفتن لوازم کارکنان یا افراد برای راحتی بیشتر در محیط کاری یا تجاری که به صورت کاملا امن در قالب کمد هایی بزرگ و طبقه بندی شده ساخته میشود تا کارمندان و افراد در هنگام ورود و خروج از آن استفاده کنند. شرکت ها ، ارگانها در زمینه اداری و سالن های ورزشی یا استخرها ، هتل ها ، در زمینه تجاری نمونه هایی از کاربرد این محصولات در آن هستند.

متریال یا مواد سازنده اصلی کمد کارکنان و کمد رختکن بیشتر موارد ورق های ام دی اف در ضخامت های مختلف است که در طیف وسیع از رنگ ها و طرح چوب در دسترس هستند پس با توجه به هویت بصری برند و کسب و کار خود میتوانید طرح و الگو و ترکیب رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. از موارد جالب و مهم این است که میتوان از قفل های الکترونیکی و دیجیتال در این کمد ها استفاده کرد که علاوه بر امنیت بیشتر زیبایی و هوشمند بودن مبلمان را نیز نشان میدهد.

بررسی و مشاهده دقیق هر محصول برابر با انتخاب دقیق در وب سایت نوین دکور سعی بر این است تا شما مشتریان عزیز با دیدن مدل ها و طرح های گوناگون و متفاوت بتوانید کالایی که به دنبال آن هستید را در زمان کمتری مشاهده و تحلیل کنید و در قدم بعد بتوانید خرید خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی به سادگی انجام دهید.
همچنین در صورت تمایل به سفارش محصولات اختصاصی شما میتوانید با کارشناسان فنی در واحد فروش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و یا در صورت لزوم درخواست بازدید از محیط خودتان را بیان کنید.
نکته مهم : در سفارش و خرید محصولات نیازمند به مونتاژ و نصب این کار به صورت رایگان توسط تیم اجرایی انجام میشود.

کمد کارکنان ادارای
کمد کارکنان و رختکن
کمد کتابخانه زیبا
کمد کتابخانه و شلف
کمد فایل اداری نوین دکور
کمد فایل و بایگانی