پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی دوجداره نوین دکور

پارتیشن آلومینیومی دوجداره مانند دیگر پارتیشن های اداری و تجاری نوین دکور به صورت مدولار طراحی و اجرا میشوند به این شکل است که مانند قطعات پازل در کنار یکدیگر چیده و متصل میشوند و سیستمی بزرگ از دیوار های جدا کننده را برای استفاده مناسب از فضا و یا ایجاد اتاق و اتاقک هایی برای افراد در محیط ایجاد میکنند.

این سیستم در انواع فضاهای اداری-مراکز خرید و مجتمع ها تجاری و یا در کلینیک ها و مطب های درمانی و آزمایشگاهی قابلیت استفاده دارند.

از لحاظ ظاهری متریال اصلی پارتیشن فریم آلومینیومی،قاب و کادری از جنس آلومینیوم سخت شده و با کیفیت است که در اشکال مختلف ساخته میشود و میتوان با توجه به هماهنگ بودن با محیط کاری و معماری داخلی از شیشه با ضخامت های مختلف به صورت سکوریت و لمینت شده یا ورق ام دی اف با طرح و رنگ های متنوع استفاده کرد و یا تلفیقی از هر سه مورد آلومینیوم ، شیشه و چوب (ام دی اف) را در محصول استفاده کرد.

این محصولات با توجه به خواست شما مشتریان عزیز قابلیت های زیادی در سفارشی سازی دارند به صورتی که میتوان تمامی جزئیات هویت برند شما بر روی آنها پیاده سازی شود.

ضخامت شیشه هایی که در فریم جای میگیرند 6 میلی متر میباشد که میتوان ما بین آنها از پرده های کرکره ای با قابلیت تنظیم ولومی برای کنترل نور یا حریم خصوصی بکار برد و همچنین میتوان طرح های اختصاصی یا لگو سازمانی را بر روی آن به صورت چاپ یا سندبلاست ایجاد کرد تا علاوه بر فاکتور های زیبایی ، نشانی از هویت برند شما در فضای کار خودتان باشد.

همچنین میتوان برای اختصاصی تر کردن پارتیشن آلومینیومی دوجداره از فریم های رنگ شده یا آبکاری شده استفاده کرد و همانند پارتیشن شیشه ای فریم لِس میتوان از شیشه های مات شونده و هوشمند در آن استفاده کرد که محیطی مدرن و زیبا را برای شما پدید می آورد.

مدل های مختلف پارتیشن آلومینیومی دوجداره

پارتیشن آلومینیومی با شیشه

کد-03

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

کد-02

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

کد-01

پارتیشن فریم آلومینیومی

کد-05

پارتیشن دوجداره فریم آلومینیومی

کد-04