پارتیشن شیشه ای فِرِیم لِس (frameless)

پارتیشن شیشه ای فِرِیملِس دوجداره و تکجداره اداری و تجاری نوین دکور.

پارتیشن شیشه ای فریم لِس یا دیوار جدا کننده شیشه ای که هم به صورت دوجداره و تک جداره در طراحی و دکوراسیون داخلی شرکت ها یا سازمان هایی وجود دارند که خواهان طراحی مدرن و به روز هستند.

این محصول به علت آکوستیک بودن حریم خصوصی مناسبی در اختیار افراد قرار میدهد ، و به خاطر صفحات بزرگ شیشه دید بسیار باز و فوق العاده ای به فضای کاری میدهد و از این جهت برای محیط های بسته بسیار مناسب هستند و نسبت به محصولات مشابه دیگر فضای کمتری را اشغال میکنند و برای اجرا به زمانی کمتر نیاز دارند.

در سری تک جداره این دیوار های جدا کننده ، ضخامت شیشه ها 10 تا 12 میلی متر و در مدل های دوجداره 6 تا 8 میلی متر است که برای حفظ امنیت بیشتر از شیشه های سکوریت و لمینت شده (شیشه هایی که در مقابل ضربات شدید مقاومت میکنند و در صورت شکستند به صورت قطعاتی کوچک بر سر جای خود باقی میمانند) استفاده میشود ، طول این پارتیشن ها 90-120 سانتی متر و بلندی آن وابسته به ارتفاع سقف میباشد.

برای کسانی که هم میخواهند از مزایای پارتیشن شیشه ای مانند شفافیت و دید بیشتر و استفاده بهینه از فضا بهره مند شوند و هم در مواقعی میخواهند از بیرون به فضای داخلی دیدی وجود نداشته باشد و نهایت حریم خصوصی را داشته باشند میتوان از پارتیشن شیشه ای مات شونده با استفاده از شیشه های هوشمند در معماری داخلی استفاده کرد.

در پارتیشن شیشه ای مات شونده با استفاده از اتصال جریان برق به شیشه های هوشمند پارتیشن ، آنها شفاف میشوند و در صورت قطع جریان برق آنها مات خواهند ماند مصرف برق در این پارتیشن ها بسیار پایین و اندک میباشد و جای نگرانی باقی نمیگذارد.

همچنین امکان ایجاد طرح های اختصصاصی با رنگهای متنوع و استفاده از لگو (نشان) شرکت یا سازمانتان بر روی پارتیشن های نوین دکور میتوانید سیستم برندی خودتان را به مشتریان بهتر نمایش دهید که میتواند در متمایز نشان دادن کسب و کار شما  شما بسیار موثر واقع شود.

نمونه های مختلف اجرا شده پارتیشن شیشه ای فریملس

پارتیشن شیشه ای اجرا شده

کد-01

پارتیشن فریملس اجرا شده

کد-02

پارتیشن شیشه ای اداری

کد-03

پارتیشن فریملس اداری

کد-04

تصویر پارتیشن شیشه ای و فریملس

کد-05

کد-06

پارتیشن شیشه ای

کد-07

پارتیشن شیشه ای فریملس

کد-08

خانواده ای دیگر از محصولات پارتیشن اداری

پارتیشن دوجداره متحرک نوین دکور

جهت مشاوره برای اجرا

به طور مستقیم با کارشناس فروش و یا خط مستقیم کارخانه تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس فروش : 09981253834

تلفن مستقیم کارخانه :       02155251281