میز اداری ، انتخاب بهترین گزینه

میز اداری و در کل تمامی میزها در هر سبک و مدلی عضو مهم و هیجان انگیزی در خانواده مبلمان اداری میباشند.برای تمام کسانی که با این محصولات در ارتباط هستند بسیار مهم است که در پشت چه میزی مشغول انجام امور خود میشوند که زمان کوتاهی هم نخواهد بود.از این رو انتخاب بهترین و مناسب ترین میز برای هر فرد با وجود طرح و مدل های گوناگون تبدیل به چالشی جالب شده است

بهترین گزینه را برای خرید میز اداری دلخواه خود انتخاب کنید!

خرید میز اداری مناسب و مورد علاقه شما در این دنیای بزرگ از محصولات بسیار مشکل خواهد بود اما ما در نوین دکور تلاش خود را کرده ایم تا با دسته بندی بر اساس انواع سبک میزها ، طرح ها و الگو ها و همچنین ایجاد شرایطی برای مقایسه این طیف وسیع از محصولات این کار را برای شما مشتریان گرانقدر آسانتر کنیم.همچنین لازم به ذکر میباشد که تمامی محصولات موجود در این زمینه در کارخانجات گروه صنعتی نوین دکور طراحی و ساخته شده اند و به صورت دست اول و بی واسطه در فروشگاه اینترنتی به فروش میرسند.

ساخت میز اداری مدرن و اختصاصی

یکی از اهداف نوین دکور در فروش،طراحی و ساخت میز اداری مدرن برای کسانی است که محصولاتی اختصاصی و خلاقانه برای فضای کاری و کسب و کار خود در نظر گرفته اند در این موارد مشتریان گرامی با تماس با واحد فروش و ارائه طرح اولیه وارد مرحله طراحی و تولید محصول مورد نظر خود شوند.

قیمت میز اداری و هزینه تولید آن

در قیمت میز اداری عوامل گوناگونی مانند مواد سازنده اصلی،سبک ساخت آن،کلاسیک و یا مدرن بودن و یا استفاده از طراحی مینیمال در ساخت آن موثر است.در مجموع هر چه پروسه کاری که برای ساخت هر یک از این محصولات به کار گرفته میشود طولانی تر باشد ارتباط مستقیمی با افزایش قیمت آنها خواهد داشت.در نوین دکور میزها با متریال گوناگون و با توجه به نیاز بازار و مشتریان طراحی و ساخته میشود برای مثال کارفرمایی با توجه به محیط کاری و یا منزل خود نیاز به میزی با پایه فلزی و صفحه از جنس ام دی اف یا چوب دارد و در کنار آن فرد دیگری تنها نیاز به میزی تمام چوبی دارد که خوشبختانه در فروشگاه اینترنتی نوین دکور بدین منظور مدل ها با متریال مختلف و تلفیقی قرار داده شده است.

میز مدیریت

مشاهده طرح ها و مدل های مختلف

نکته مهم در هنگام بررسی میز مدیریت مناسب ، الهام بخش و لوکس بودن آن است که باید شکوه و عظمت مختص خود را در نگاه اول داشته باشد.
در قدم بعد علاوه بر رعایت نکات زیبایی شناسی باید قوانین ارگونومیک در طراحی آن نیز رعایت شده باشد و به نحوی که بعد از ساعتها استفاده از نشستن پشت آن لذت ببریم و برایمان دلپذیر باشد.

میز کارشناسی و یا میز کارمندی برای سازمانها و ارگانهای مختلف چه دولتی و چه خصوصی بسیار مهم است زیرا نیروی کار مستقر در آن سازمان مدت زمان زیادی را در محیط کار در حال استفاده کردن از آنها هستند.
از این رو انتخاب میز کارمندی که حس خوبی در هنگام کار به نیروی کار القا کند بسیار ضرورت دارد.

میز کارشناسی و کارمندی

مناسب برای کارمندان و کارپردازان شرکتها و سازمان های مختلف

میز پذیرش و کانتر

مناسب برای کارمندان و کارپردازان شرکتها و سازمان های مختلف

میز پذیرش که ممکن است با اسامی دیگری مانند میز منشی ، میز کانتر در محیط های مختلف اداری ، تجاری یا درمانی مثل هتل ، شرکتها ، مطب و کلینیک یا رستوران ها دیده شوند اولین عضو از مبلمان یا دکوراسیون شماست که مورد توجه افراد مختلف قرار میگیرد به همین دلیل اهمیت قابل توجهی دارند.
همچنین علاوه بر زیبایی باید آسایش و راحتی در زمان انجام کار برای کارمندان نیز فراهم کند.
فراوانی در الگو های مختلف با متریال مختلف در این دسته از محصولات بسیار بالا است و نکته خیلی مهم در انتخاب میز پذیرش زیبایی آن میباشد.
طرح و الگوهای این محصولات در سبک های کلاسیک ، مدرن ، فانتزی و مینیمال(طراحی به صورت اشکال ساده هندسی) تولید میشود که در این جهت شما میتوانید در صورت پیدا نکردن طرح مورد نظر خود در میان مدل های مختلف در وب سایت نوین دکور ، میز پذیرش اختصاصی خود را با توجه به بودجه خود و با متریال مد نظر به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی سفارش دهید.

در هر اداره و سازمان یا شرکتی برای برگزاری جلسات ، همایش ها و یا عقد قرار دادهای مهم با حضور شریکان ، نمایندگان و یا افراد مربوط نیاز به فضای بزرگ و مناسبی است که این فضای بزرگ نیازمند میزی بزرگ میباشد که افراد بتوانند به راحتی در کنار یکدیگر به مذاکره و گفت و گو بپردازند.
میز کنفرانس و میز جلسات برای این منظور طراحی و تولید میشود این دست ازمحصولات در شکل و الگو های مختلف مستطیل ، بیضی ، مربع و با متریال و مواد سازنده ترکیبی ساخته میشوند که امکان جدا سازی و جمع آوری یا گسترش آنها نیز فراهم است.

میز کنفرانس و جلسات

بررسی و مشاهده مدل های گوناگون

میز کارگروهی

مدل های 4 نفره به بالا امکان ساخت سفارشی محصول مورد نظر

گاهی نیاز هست تا کارمندان یا اعضای یک تیم در سازمان یا شرکت برای شروع یک پروژه ، بررسی مسائل گروهی یا جلسات کاری خود دائم در تعامل و هم صحبتی با همدیگر باشند و نیاز هست که در دسترس هم نیز باشند ، در این مواقع ارزش میز کارگروهی نمایان میشود.
این دسته از محصولات برای این منظور طراحی و تولید میشوند که افراد در هنگام استفاده از آن در قالب تیمی یکپارچه مسئولیت های خود را در راحت ترین وضعیت ممکن به نحو احسن انجام دهند.

میز تحریر در مجموع میز های ساده اما جذاب و شیک هستند که در فضای خانه بیشتر از هر جایی دیگر دیده میشوند اما با این وجود نمیتوان منکر کارایی آنها در محیط های اداری نیز شد.
این گونه از محصولات کشو های کمتر و کوچک تری نسبت به دیگر خانواده های میز ها دارند یا اینکه اصلا دارا نمیباشند و معمولا در سبک مینیمال که همان سادگی اشکال در طراحی و ساخت است آنها تولید میشوند.
نکته مهمی که در خرید میز های تحریر باید در ذهن داشته باشیم انعطاف پذیری بالا در هماهنگ شدن آنها در دکوراسیون محیط های دارای با محدودیت فضا است.

میز تحریر

مناسب برای منزل و فضای اداری

میز جلو مبلی

طیف وسیع از طرح و رنگ در اشکال هندسی متنوع

میز جلو مبلی و میز های عسلی در سبک های مختلف برای محیط های اداری و منزل در تنوع وسیع طرح و الگو مانند مربع،مستطیل،گرد،منحنی طراحی و تولید میشود این دست از محصولات کاربردی و زیبا عضو کوچک اما مهم در دکوراسیون داخلی محصوب میشوند.

آواتار موبایل
Main Menu x
X