کمد اداری

کمد کتابخانه ، قفسه های اداری و یا خانگی محلی برای قرار گرفتن لوازم تزئینی و دکوری و کتاب های شماست که جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی شما میدهد که علاوه بر جنبه ظاهری بسیار کاربردی و مهم میباشد.

مزایای استفاده از انواع کمد و قفسه در محیط کاری

در یک فضای کاری نظم حرف اول را میزند و تمامی کسب و کارهای حرفه ای این مورد را بطور جدی بررسی و برای بهبود آن در محیط کاری خود تلاش میکنند و بدنبال تجهیز فضایی اند که در آن هر موردی در سر جای خود و در کوتاه ترین زمان در دسترس باشند و همچنین بخاطر اینکه مدارک یا پرونده ها برای سازمانها و شرکتها مهم است نقش کمد های بایگانی و فایلینگ اداری پر رنگ میشود.

خرید کمد اداری به سادگی!

در وب سایت نوین دکور برای خرید انواع کمد اداری ، کمد کتابخانه ، فایل کشوئی و … سعی بر این است تا شما مشتریان عزیز با دیدن مدل ها و طرح های گوناگون و متفاوت بتوانید کالایی که به دنبال آن هستید را در زمان کمتری مشاهده و تحلیل کنید و در قدم بعد بتوانید خرید خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی به سادگی انجام دهید.
همچنین در صورت تمایل به سفارش محصولات اختصاصی شما میتوانید با کارشناسان فنی در واحد فروش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و یا در صورت لزوم درخواست بازدید از محیط خودتان را بیان کنید.

فایل کشوئی

در طرح ها و مدل های مختلف

کمد فایل و بایگانی

کمد فایل کشوئی میتوانند در اندازه های متفاوتی بر حسب نیاز طراحی و تولید شوند ، محبوبترین کمد های فایل آنهایی  هستند که کنار یا داخل میز های ما هستند که دارای تعداد سه یا بیشتری کشو است که از قفل مرکزی برای امنیت لوازم و مدارک داخل آن استفاده میشود.
همچنین در اندازه های بزرگتر کمدهای با قد بلندتر برای قرار گیری زونکن ها و موارد دیگر نیز کاربرد دارند.

کمد کتابخانه و قفسه

زیبایی فضا در نهایت نظم

کمد کتابخانه

کمد کتابخانه به گونه ای شخصی است ما در آنها به دلخواه خودمان کتابها یا لوازم تزئینی خود را میچینیم و جدا از زیبایی که به دکوراسیون ما میدهد باعث میشود با هر بار نگاه کردن به آن آرامش را دریابیم.

ست اتاق مدیریت

ست مدیریت

ست مدیریت که در کنار میز مدیریت و کمد کتابخانه مجموعه مبلمان اداری اتاق مدیریت و یا معاونت را تکمیل میکند معمولا در کنار و یا در پشت میز اصلی قرار میگیرد 

کمد کارکنان

فضای ذخیره سازی بیشتر برای راحتی و آسایش بیشتر

کمد کارکنان

فضایی برای قرار گرفتن لوازم کارکنان یا افراد برای راحتی بیشتر در محیط کاری یا تجاری که به صورت کاملا امن در قالب کمد هایی بزرگ و طبقه بندی شده ساخته میشود تا کارمندان و افراد در هنگام ورود و خروج از آن استفاده کنند.
شرکت ها ، ارگانها در زمینه اداری و سالن های ورزشی یا استخرها ، هتل ها ، در زمینه تجاری نمونه هایی از کاربرد این محصولات در آن هستند.
متریال یا مواد سازنده اصلی کمد کارکنان و کمد رختکن بیشتر موارد ورق های ام دی اف در ضخامت های مختلف است که در طیف وسیع از رنگ ها و طرح چوب در دسترس هستند پس با توجه به هویت بصری برند و کسب و کار خود میتوانید طرح و الگو و ترکیب رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آواتار موبایل
Main Menu x
X